Biznesi i vëllezërve Hoti tërheq klient nga gjitha qytetet e Kosovës..

Shume te ri ne moshe mirpo shume te talentuar.
Vellezrit Behxhet dhe Endrit Hoti nga qyteza e vogel e Malisheves kohet e fundit kane arritur qe me punen e tyre dhe talentin qe i karakterizon te terheqin klient nga te gjitha qytetet e Kosoves.
Prishtin, Prizeren, Drenas, Therand, Rahovec jane vetem disa nga kumunat qe te rinjet e tyre zbarkojn ne qytezen e vogel per ta vizituar Lokalin e vllezerve Hoti te njohur me emrin si XHETI STYLE.

Popullariteti dhe fama qe djemet kan fituar i ka bere qe ata te fokusohen tek puna 100%, gjithe ky sukses natyrisht qe gjenerohen dhe ne te ardhura financjare te medha po qe vllezerit Hoti kane vendosur qe gjithqka qe kan ne dispozicion te investojn ne makineri kualitative ne menyr qe klientet te ndahen te knaqur.
Ky investim ka bere te mundru qe rradhet e pritjes ne lokalin e tyre te jene shume te gjata,
madje klientet besnik te lokalit Xheti Style presin me ore te tera vete qe dukjen e tyre te ja besojne Vellezerve Hoti.

Pavarsisht klienteve nga gjitha qytetet e Kosoves XHETI STYLE ka numer shume te madhe te klientave besnik nga diaspora Zvicrra, Gjermania, Austria, Sllovenia jane vetem disa nga shtetet Europiane ku diaspora shqiptare qe jetone atje gjate pushimeve ne vendlindje zbarkojn te lokali Xheti Stylee.
Kohet e fundit dukjen e tyre kane filluar te ju besojne dhe turistet nga Shtete te ndryshme qe vizitojen Kosove. .

Vellezerit Hoti jane shembulli tipik qe tregojen qe me talent, pune dhe shume perkushtim arrin qe gjitha endrrat ti beni realitet.
Perderisa shume njerez rrin dhe mendojn qe ardhmeria ne nje qytez te vogel eshte e pamundur Lokali Xheti Style ka arritur te deshmoi te kunderten. Nuk eshte i rendesishem vendi, lokali, apo tradita mjafton te jesh profesional ne pune dhe suksesi nuk mungon. . VipStar.Info

Mund të ju pëlqejn