Genci paralajmëron duet me Mimoza Shkodrën

“Jemi nda” do të jetë bashkëpunimi mes këngëtarit Genc Prelvukaj dhe këngëtares Mimoza Shkodra.

Këtë njoftim, Prelvukaj e ka bërë përmes një postimi në rrjetin social Facebook me ç’rast ka thënë se kënga do të lansohet nesër në orën 14:00.

Projekti i tyre është realizuar nga Blackfish Entertainment.

 

Mund të ju pëlqejn