Godet këngëtari i njohur, ja çfarë thotë për FAMEN

119

Pas bashkëpunimit shumë të suksesëshëm me TONI TUKLAN bashkëpunim ky që lansoi në tregun nderkombëtar dhe një artistë tjeter Shqipëtar. .

Kengetari Lulzim Shehu po shijon pa fund suksesin e këngës ‘CALL ME’Duke pasur parasysh suksesin nderkombëtar të TONI TUKLAN dhe vokalin brilant të Lulzim Shehut suksesi i këngës ishte i garantuar.
Sigurisht që nga Fama artistet përfitojn gjithqka qe shtresa mesatare e popullsis e endrron.
Shumë Famë, shumë euro dhe shumë kerkesa nga femrat u adresuan në adres te Këngëtarit në fjalë.
Lulzim Shehu ëshë shprehur për mediatë që nga lansimi i projektit dhe promovimit shumë të madhe në emisionet më të ndjekura në Shqipëri, Kosovë dhe Maqedoni tani i duhetë të ballafaqohet me fansat ngado që shkonë, Club, aeuroport madje dhe ne rrugë.
I pytur nga gazetaret që nësë ka pasurë mardhënje seksuale më fanset e ti, ai u shprehë që [SEKSI ka dalur nga xheneti] keshtu qe duhet shijuar.
Epo sigurisht kure bukuria, intelegjenca dhe fama bëhen bashkë sigurisht që suksesi nuk mungon./Skenari.com/

Mund të ju pëlqejn