www.revistabora.com

Gold R4Y vjen me `We love` (Video)

0 45

Simptik, i talentuar e mbi të gjitha shumë inteligjent kush tjetër pos këngëtarit nga Shqiperia Gold R4Y . . Pamja fizik përfekte dhe sigurisht vokali që spikat ka bërë qindra fansa për vete. . Klikimet në rrejtet sociale kapin shifra marramendse si rrallë here. E gjithe kjo përkrahje per artistin e ri sigurisht vjen dhe nga jeta shumë luksoze qe ai bënë. Pushime në resorte luksoze, vetura të shtrejta, rroba firmato jane thjesht përditshmeria e artistit te ri. Kënga e fundti nga artisti në fjal mban titullin WE LOVE dhe menjher pas lansimit ne kanalin me te madhë shqiptar në Youtube ArkivaShqip ka kapur shifra të larta Klikimesh .Thjesht Gold R4Y është stuhia që ka goditur Show Bizin Shqiptar

Mund të ju pëlqejn