www.revistabora.com

Gyli Peja – DIVA e Berlinit lanson super projektin e ri

0 482

Është një nga këngëtaret më të dashura shqiptare. Vokali briland që posedo po dhe pamja prej një vajze shumë Simpatik kan bërë që Gyli Peja të cilsohet si “Termeti” që ka goditur industrin muzikore shqiptare. Këtë e dëshmon numri i madhë i fansav që artistja në fjalë ka në rrjetet sociale. Gyli sipas gjitha gjasave do pushtoj Verën e 2018-tes. Ajo ka praralajmruar 3 super projkete, dy prej të cilave janë bashkpunim dhe një solo. Një bashkpunim me artistin e madh Gani Hyseni dhe një tjetër me mbretin e tallavas Urim Puliqi. Super projekti me Urimin ja ka kushtuar muzikes live Berlini, lokal ky artistja në fjal cilsohet si diva e lokalit.
Një super vokal si ai i Gylit dhe një super Femen me forma si ato të Gyli sigurish që kan bër që artistja në fjal të cilsohet si mbretresha e muzikes live.

Gyli Peja - DIVA e Berlinit lanson super projektin e ri

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More