www.revistabora.com

Gyli Peja tani me biznes privat (Foto)

0 333

E quajn Diva e muzikes live. Ajo është vajza nga Peja e cila me format perfekte qe posedo po dhe me vokal prej një ylli të vertet të cilsohet si një ndër këngëtaret më të paguara. Ajo jo vetëm që këndo Live po tani ka dhe biznesin e saj personal Muzik Live Montana që gjendet rruges për Ferizaj ana e majt. Gyli ka premtuar që në qdo mbremje jo vetëm që do të këndoi po do ofroi një Show të pa shikuar deri më tani tek ne. Hapja soleme e Muzik Live Montana behet diten e Marte dhe për të gjithë të pranishmit do ofrohet një spektakel shumë i madhe nga Gyli dhe Valltaret e saj.

Gyli Peja tani me biznes privat (Foto)  Gyli Peja tani me biznes privat (Foto)   Gyli Peja tani me biznes privat (Foto)

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy