“Gylseren” uron vitin e ri në mënyrë të veçantë (Foto)

Aktorja turke uron ndjekësit e saj me një fotografi tërheqëse.

Nurgul Yesilcay aktorja turke e njohur si “Gylseren” ka fituar zemrat e shumë adhuruesve të serialit. Ajo së fundmi ka publikuar një fotografi përmes së cilës i uroi ndjekësit e saj për vitin e ri.

Yesilcay në fotografi shfaqet tejet elegante dhe tërheqëse. Ajo ka disa figura që shfaqin numrin 2017-të mbi të cilin ka vendosur edhe këmbën e saj, shkruan rtv21.tv

“MUTLU SENELER🎄🎄🎄”, (Urime viti i ri), ka shkruar aktorja në mbishkrimin e fotografisë së veçantë që ka publikuar.

Kujtojmë se kjo aktore do të luajë rolin e “Kosemit” në serialin me po këtë emër.

MUTLU SENELER🎄🎄🎄 @oriflameturkiye @yesilcaymoda

A photo posted by Nurgul Yesilcay (@nurgulyesilcayy) on

Mund të ju pëlqejn