Harrojeni Despaciton’n, kjo është kënga e cila po thyen rekorde (Video)

Kënga e Luis Fonsit dhe Daddy Yankke ‘Despacito’, ka rrëmbyer zemrat e të gjithëve dhe prej 5 muajsh dëgjohet vazhdimisht në gjithë botën.

Por tashmë duket se një tjetër këngë po e sfidon ‘Despaciton’.

Kënga ‘Mi Gente’, nga J Balvin dhe Willy William, që ka si personazh kryesor edhe italianin e famshëm, Gianluca Vacchi, ka arritur 74 milionë klikime për një javë.

Duket se vera do të jetë një sfidë e nxehtë mes dy këngëve. /

Mund të ju pëlqejn