Harrojeni Sabri Fezullahun, këngëtari i ri po cilësohet si mbreti i Baladave (Foto-Video)

I ri në moshë, shumë i sukseseshem në muzikë.
Sovran Olluri është këngëtari Prishtinas i cili me fizikun tërheqës dhe vokalin brilant që posedon ka bërë për veti shumë fansa.

Sovrani njihet si këngëtar i dasmave pasi pikerisht sezoni i dasmave e gjenë këngëtarin në fjalë të stërmbushur me data.
Së fundi për fansat e ti Sovrani ka lansuar këngën e re te ciles ja ka bashkangjitur dhe videoklipin. Kënga mbane titullin ME TRADHTI dhe premieren eksluzive ka pasur ne kanalin me te madhe muzikor shqiptetar ArkivaShqip.

Mund të ju pëlqejn