www.revistabora.com

“HIMNI I KATILEVE” thyen rrjetin! Lissus,sjell hit pop rock per te pabesët!

0 154

Kane kaluar disa ore dhe Lissus Tilka, ka publikuar projektin e rradhes.Jemi mesuar te eksperimentoje me zhanre te ndryshme,po ksaj rradhe na cuditi me pop rock. Duket se vokali i saj i pershtatet me se miri baladave rock, rap-it e rockut.Pra kryesisht muziken “mashkullore”! Himni i Katileve solli keto ore nje tjeter kauze.Me tekstin e muziken e bere nga ajo vete, orkestrimin e Alban Arifi, e aktrimin dinjitoz te Besmir Agalliu e Hamdi Skeja, Lissus i kendoi miqve e mikeshave tradhtare ne jete.I kendoi sfidave te thikave pas shpine ne shoqeri, tradhtive per shkak te parase e projekteve madhore. Mjaft mire ka nxjerr ne pah problemin e shfrytezimit seksual te vajzave ne agjensite e modelingut ne Shqiperi. Gjithashtu morali i kenges te con tek drejtesia e vonuar per te tradhtuarit e vuajturit,por qe realizohet ne menyre hyjnore. Suksese Lissus ne misionin e muzikes se kauzave!

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More