www.revistabora.com

Hiti verorë ‘Më e mira’ nga Erkan Musliu ndez atmosferën me ritëm (Video)

0 197

Erkan Musliu është ndër këngëtarët e rinjë më të angazhuar në mbrëmje, dasma e ahengje. Ai, ka zë të mrekullueshëm dhe kjo konfirmohet që në dëgjim të parë. Jo rastësisht, Ekan Musliu është ky që është, i komentuar pozitivisht, shumë i dëgjuar dhe kërkuar kudo. Ai, këndon prej kohësh në diskoteken “Bolero” në Zvicër dhe dihet se çfarë atmosfere krijon duke interpretuar vetëm live.

Erkan Musliu sapo është rikthyer me projektin më të ri, një këngë që i ka të gjitha premisat e hitit. Kënga titullohet “Më e mira” dhe është produkt muzikor i “Unix Studio” – Irkenc Hyka. Videoklipi është realizuar nga “Max Production” dhe përmban skena tejet të bukura verore.

Dëgjoni Erkan Musliu – “Më e mira”:

https://youtu.be/xdfEpuoK_x0

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy