www.revistabora.com

Hot Nas vjen i nxehtë në duet me Karma, projekti titullohet `Paragraph 27` (Video)

0 707

Hot Nas është reperi i njohur i cili sjell premierën e videoklipit të titulluar ’Paragraph′, një këngë plot ritëm dhe mjaft energji.

Ai është nga Prishtina mirëpo jeton dhe vepron në Salzburg të Austrisë.

Këtë herë vjen me një tjetër projekt por këtë rradhë duet me Karma, ndërkohë që këngën e ka titulluar ‘Paragraph 27’, e që në këtë projekt ai duket mjaft në formë.

Për të parë videoklipin duhet të klikoni këtu

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More