‘Hyremi’ dhe ‘Ezel’ në një super serial të ri (Foto)

Janë dy emrat më të komentuar dhe më të paguar ndër serialet turke.

Më në fund janë bërë bashkë dhe kanë nisur xhirimet e serialit të ri që pritet të fillojë transmetimet së shpejti. Meryem Uzerli dhe Kenan İmirzalıoğlu kanë nisur punën për serialin “Cingöz Recai”. Fotot e para nga sheshi i xhirimeve sapo janë publikuar dhe aktorët duken shumë të përshtatshëm me njëri-tjetrin.

Mund të ju pëlqejn