Iva Aliko, del nudo por i shpëton një detaj

Iva Aliko, vajza e cila u bë e njohur pasi bëri publike lidhjen e saj me një deputet të martuar të Kosovës, ka ‘goditur sërish.

Ajo është duke realizuar një tjetër set fotosh nudo, por kësaj here shfaqet nudo e mbuluar me pak shkumë, në dhomën e një hoteli, ndërkohë që mbi shtrat duken edhe të brendshmet e saj.Nuk e dimë se cili është mesazhi që Iva do të përcjellë me këto foto, por le të presim të na e tregojë ajo.

Po ashtu Iva se shpejti do jet dhe ne Ballinen e Revistes “B O R A” shkruan RevistaBora.

Mund të ju pëlqejn