Ja sa klikime beri Kallashi me Hitin e saj SHEIK(Video)

Valltarja Donjeta Kosumi e njohur si Kallashi me Daten 1 Korrik ka publikuar këngën e saj më të re me titull ‘Sheik’. Xhirimet e klipit janë realizuar në Dubai ku Kallashi qëndroi disa ditë dhe publikoi disa skena të jashtëzakonshme.  Vetëm per 10 Dite, kjo këngë ka mbledhur mbi 1 Millkion klikimesh në kanalin Youtube. Suksese AK-47/RevistaBora

 

 

Mund të ju pëlqejn