Ja si dukej Dhurata Dora para operacioneve plastike

Dhurata Dora është një prej këngëtarëve më të dëgjuara në Shqipëri dhe Kosovë. Këngët e saj menjëherë pas publikimit kthehen në hite. Në klipet e fundit, ajo ka shfaqur format trupore seksi dhe fytyrën e bukur Shkruan “BORA”.

Megjithatë mos u gënjeni nga ajo çfarë shihni sot, pasi këngëtarja disa vite ma parë, pra para operacioneve plastike dukej krejt ndryshe.

Është efekti i operacioneve plastike që e kanë ndryshuar tërësisht Dhurata Dorën, fotot e së cilës tanimë po bëjnë xhiron e rrjeteve sociale e veçanërisht të medieve online nga Kosova. Ky transformim për mediet në Kosovë është i pabesueshëm dhe zhgënjyes për fansat./revistaBORA

Mund të ju pëlqejn