www.revistabora.com

“Jam shqiptare e kam për nderë’, megaprojekti me motive patriotike që rikthen Fahrije Zogajn (Video)

0 223

Një këngë me mjaft ritëm dhe motive patriotike nën titullin ‘Jam shqiptare e kam për nderë’ ka vetëm pak ditë që është hedhur në qarkullim nga këngëtarja e njohur e muzikës së pastër shqipe Fahrije Zogaj. Me muzikë dhe aranzhim nga Valter Beqo dhe produksion nga ë88, tekst nga Armand Trebicka këngëtarja e njohur Fahrije Zogaj ka dashur të sjellë një projekt mjaft interesant dhe patriotik duke argëtuar kështu publikun dhe ndjekësit e saj me një super projekt të ri. Për make up-in e saj janë përkujdesur Lorel ndërsa rregullimin e stilit dhe veshjeve Joni Peci. E i gjithë produksioni i projektit është bërë nga Bujar Dervishi, e që ky nuk është projekti i fundit për këngëtaren e njohur pasiqë ajo së shpejti do të sjellë edhe këngë të reja të cilat do të plotësojnë vitin ndërsa krahas këtyre projekteve ajo është shumë e angazhuar në ahengje të ndryshme familjare pasiqë si një këngëtare që kultivon muzikën e pastër shqipe dhe performon vetëm live është më e kërkuara viteve të fundit

https://youtu.be/Lf7R5Xo1Oyo

Get real time updates directly on you device, subscribe now.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More

Privacy & Cookies Policy