Ju Njoftojmë Me Modelen E Klipit “Ku Je Be Njeri”(Video)

je-njeri-video-2

Sigurisht qe nuk ka pamje të bukur një videoklip i gjiruar pa ndonjë Vajz të bukur, ne ju njoftojmë me vajzën Simaptike e cila merr pjesë në dy videoklipet e dy këngëtarve të mrekullueshëm. Përndryshe Modelja “Kaltrina Berisha” e cila punon dhe në Emisionin me të shikueshëm “Odeon Show” ishte Pjës e videoklipit “Ku je be njeri” nga Burim Kasumi dhe “Katunarja jem” nga Astrit Mulaj.

Më poshtë mund të shihni disa Fotografi dhe dy Videoklipet e publikuara.

 

 

Mund të ju pëlqejn