Ju prezantojmë Jasir Musliun, modelin e ri që synon majat e karierës

Jasir Musliu sivjet ka mbaruar shkollën e mesme dhe synim e ka modelizmin. Është nga Kumanova dhe vetëm 18 vjeçar. Ka mbaruar shkollimin në degën e informatikës ndërsa së shpejti do vazhdojë edhe studimet në fakultet. I gjatë 1.80, djaloshi nga Kumanova ka pamjet tipike të një modeli që e kërkon pista e modës. Synim i tij është të arrijë majat e sukseseve ndërsa në bazë të karakteristikave të tij që disponon së shpejti pritet të jetë një nga emrat më të kërkuar të fotografëve dhe stilistëve të njohur brenda dhe jashtë vendit.

Mund të ju pëlqejn