Këngëtarja e re që la mbrapa artistet e afirmuar të skenës muzikore Shqiptare FOTO – VIDEO

Eshtë shumë e re në moshë po sukseset për të janë të pandalshme.
Ajo njihet si artistja me e mir Shkodrane, dhe pse vetëm 15 vjeqare Klodiana Vata me kengen  e par solo ka arritur te shkaktoi tërmet të fuqishëm në industrin muzikore Shqipëtare.
Në Top Listen e @opusalb Klodiana ka shkelqyer duke bere që të radhitet me lart se artistet e afirmuar si Genta Ismaili, Alban Skenderaj e Samanta Karavello.
Ju duket e pabesueshme epo ju sygjerojm të shikoni foton ku deshmohet suksesi i bukuroshës Shkodrane.

Mund të ju pëlqejn