Këto vogëlushe sot janë dy nga emrat më të njohur të showbizit shqiptar (Foto)

Ato sot janë dy nga personazhet më të njohura të showbizit shqiptar secila në fushën e saj, por që sot i bashkon jo vetëm miqësia e ngushtë, gjithashtu drejtimi i një emisioni.
Bëhet fjalë për këngëtaren Rozana Radi dhe moderatoren Fiori Dardha.

Dy miket e ngushta drejtojnë së bashku emisionin investigativ “Boom”.

Por në rrjete sociale është publikuar nga një foto e tyre kur kanë qenë të vogla. E në fakt cila mendoni është Fiori dhe cila është Rozi në këto foto imazhe?

Mund të ju pëlqejn