Kim, e “nxehtë ” në fotot e fundit (Foto)

Kim Kardashian ka treguar sa e mahnitshme është derisa ka treguar format e saj gjatë një dalje të saj të rrallë për të marrë ca ushqim në një stacion derivatesh
Ajo ka punuar shumë që të marrë ngjyrë dhe të dobësohet për shkak të lindjes.

Megjithatë, ende nuk po arrit që të largohet nga ushqimet e shpejta dhe mezet e lehta.

Por, bukuroshja ka treguar figurën e saj të mahnitshme të hënën, ku nuk i ka shpëtuar aparatit të paparacive. /GazetaExpress/

Mund të ju pëlqejn