Kjo është bashkëshortja bukuroshe e Naser Rafunes (FOTO)

175

Aktori Naser Rafuna, i njohur në publik me rolin e Xhekut në serialin vendor “Çka ka shpija”,transmeton Gazeta Blic

Aktori ka postuar disa fotografi në rrjetin social Facebook të bashkëshortes së tij dhe  ajo shihet shumë e bukur dhe mahnit vërtetë./Mund të ju pëlqejn