Kjo është jeta luksoze e Nexhat Osmanit (Foto)

Nexhat Osmani prezanton veturën e tij të markës BMW.

Njihet për këngët e tij si ritmike ashtu edhe për ato me tekste të prekshme e të ndjeshme. Fjala është për këngëtarin Nexhat Osmani i cili nuk e tregon shumë jetën e tij private.

Siç duket, në jetën e përditëshme këngëtari Nexhat Osmani i adhuron veturat luksoze pasi që nganjherë edhe i shfaq në rrjetet sociale, shkruan ilirianews.mk

Së fundmi ai ka publikuar në Instastory një veturë të tipit BMW, e cila është tejet luksoze dhe e kushtueshme,

Ndryshe, kujtojmë se projekti i fundit muzikor nga Nexhat Osmani është “Zemra e shpirtit”, projekt ky i publikuar tre muaj më parë.

Mund të ju pëlqejn