Kjo këngë ka një mesazh të veqant për të gjithë(Video)

Projekti i fundit i publikuar nga Mc Gagi ft. Fllow Master me Lill’ill është pelqyer mjaftë shumë ku dhe ka arritur mbi 1 mijë klikime reale mbrenda 24 Orëve në Kanalin e tyre në Youtube. Kënga “I DU” ku percjell dhe një mësazh të veqant për te gjithë ata që degjojnë muzikën Hip Hop/Rap.

“I DU” me një tekstë nga: MC GAGI x FLLOW MASTER & LIL’ILL ndërsa Instrumental: REMAKE Mix & Master: SSB RECORDS video klipi është gjiruar nga: Muhamedin Osmani (Stratan Production) montazha nga: Armend I. Luta (2Shkupi Flow)

Revista Bora mëson se i tër video klipi është ingjizuar në Shkup, dhe shumë shpejt do të shohim edhe projektët e rradhës nga grupi OKUPATORET.

 

Mund të ju pëlqejn