www.revistabora.com

Kjo pozë e Aurela Hoxhës, ngrit ‘temperaturat’

0 674

Modelja dhe aktorja e njohur nga Shqipëria, Aurela Hoxha ka pozuar në bikini.

Bukuroshja shqiptare edhe njëherë ka shfaqur linjat e saj trupore.

Hoxha si gjithmonë duket në formë të përkryer, dhe kjo e bënë të jetë njëra ndër femrat më të përfolura shqiptare./Indeksonline/Kjo pozë e Aurela Hoxhës, ngrit 'temperaturat' aurela hoxha 1

Mund të ju pëlqejn