www.revistabora.com

Klaudia Pepa provokuese dhe joshëse edhe kur… ha drekë

0 2,053

Kohët e fundit ajo është gjithnjë në qendër të vëmendjes.

Këtë herë e shohim balerinën shqiptare Klaudia Pepa më në formë se kurrë, ndërkohë që është duke drekuar.

Megjithatë një element, të cilin nuk mund të mos e vëmë re, është pikërisht dekolteja e balerinës, e cila duket më shpërthyese se kurrë.

Këto kohë Klaudia është komentuar shumë, sidomos pas divorcit me bashkëshortin e saj, koreografin e njohur Albi Nako.

Image  Klaudia Pepa provokuese dhe joshëse edhe kur… ha drekë
Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More