Kujt i thotë Çiljeta “Shyqyr që të kemi”? (Foto)

Fitorja e mbrëmshme e Rozana Radit në festivalin shqiptar ‘Kënga Magjike’ duket se e ka gëzuar edhe Çiljetën.

Kjo e fundit ka postuar një fotografi në Instagram në të cilën janë Rozi dhe Elgit Doda dhe ka uruar kolegen e saj për çmimin që sipas Çilit ishte i merituar, shkruan lajmi.net

Ndërsa, për Elgitin që ka qenë një nga realizuesit të këngës së Rozit, Çili ka thënë që ‘shyqyr që ekziston një producent i tillë’ duke nënkuptuar se është e lumtur që ka kush të realizojë këngë të bukura për të dhe kolegët e saj.

Urime për çmimin Rozi ka marrë edhe nga shoqja e Çiljetës, këngëtarja Ingrid Gjoni./bora.al/

Mund të ju pëlqejn