Kujt po ja gjuan kësaj radhe grepin Blero (Foto)

Blero përveç që është i angazhuar shumë rreth muzikës dhe produksionit që ai ka në menaxhim edhe këngëtarë të tjerë, gjen kohë edhe për argëtim, shkruan Kosovarja.

Është në pritje kënga e radhës, ku këngëtari ka paralajmëruar nëpërmjet inserteve të shkëputura nga video klipi i këngës e cila do mbaj titullin ‘Ndale’. Blero në maksimum shijon të gjitha pjesët e jetës si atë sentimentale me të dashurën Afronën, por edhe kur behët fjale me vajzën Tarën janë momentet më të bukura që ata kalojnë së bashku. Janë edhe pjesë të tjera jashtë profesionit, dhe që shfaqin një pasion tjetër. Nëpërmjet kësaj fotografie Blero ka treguar se është i pasionuar pas peshkimit, por se a ka zënë diçka Blero për këtë nuk mund të themi gjë, ai kryesore e ka gjujt grepin siç ka thënë edhe ai vetë. Por deri sa ai është duke peshkuar, miqtë e tij i bëjnë montazh të këndshëm me krokodil dhe peshk përreth e që këngëtari është kundërpërgjigj mikut të tij, ‘mos luj se s’ka krokodil’ /

Mund të ju pëlqejn