Kujt i thotë Shkelzen Krasniqi “Sa të du” në këngën e re (Video)

1,507

Këngëtari i talentuar nga Prizreni, Shkelzen Krasniqi sapo ka publikuar këngën me të re.
“Sa të du”, titullohet kënga e tij. Kjo këngë është me tekst nga Lyric Master ndërsa incizimi është bërë tek studio HD.

Kjo këngë është me videoklip ku për këtë është përkujdesur Lirim Rashani, dhe padyshim që ka dalur të jetë një klip mjaft i bukur.Shkelzeni ka edhe shumë këngë të tjera të shoqëruara me videoklip dhe që janë pëlqyer mjaft shumë.

Por kjo e fundit menjëherë pas publikimit ka arritur mjaft shumë klikime në kanalin You Tube.

E që Shkelzeni do të sjellë këngë të tjera kjo është e garantuar.

 

Mund të ju pëlqejn