Kur Andrra e Sinanit zbulon më shumë se ç’pritej (Foto)

Çifti Sinan Hoxha dhe Andrra Destani tashmë kanë krijuar jetën e tyre në çift, e kornizën familjare e ka plotësuar edhe i biri, shkruan “Kosovarja”.

S’ka pikën e dyshimit që këngëtari nga Shqipëria Sinan Hoxha, është me shumë fat, kjo pasi suksesi në muzikë e as në dashuri nuk po i mungon.

Gruaja e tij është ndër gratë më të bukura të këngëtarëve, që rrezaton në çdo moment, shkruan “Kosovarja”.Andrra ka stil elegant, por në këtë rast ajo ka “eksperimentuar” më shumë se ç’pritej me ekstravagancën/RevistaBora

Mund të ju pëlqejn