Ky do të jetë projekti më i përfolur i këtij sezoni Verorë!(Video)

Kënga më e re nga këngëtari i mirnjohur  Ardian Dema në bashkpunim me këngëtarën Turke “Ahu Ylmz” quhet “Son Dakika” qe do të thotë Minuta e Fundit në gjuhën Shqipe ky Projekt i veçantë me një këngëtare Turke është mirpritur majft mire që nga Fillimi i publikimit të këngës nga Fansat Shqiptar dhe ata Turk po ashtu nga Mediat të ndryshme online!

Revista Bora mëson nga Ardi se Muzika është punuar në Gjermani“Studio Frequenz 82 Berlin” ndërsa tekstshkruës i këngëtarës “Ahu Ylmz” është  “Gökay Tasdogu”  për tekstin në gjuhën Shqipe është përkujdesur vetë Ardi.

Videoklipi është gjiruar në Shqiperi dhe nga Produksioni “Max Production” Ne sjellim për ju dhe disa Foto ekslusive gjatë gjerimit të videoklipit./RevistaBora

[youtube]https://youtu.be/76FAh9IhNCc[/youtube]

Mund të ju pëlqejn