Ky është babai i Fjolla Morinës që nuk e keni parë ndonjëherë (Foto)

Ajo është tejet aktive në llogaritë e saj në rrjetet sociale me ç`rast poston gjithçka përreth dhe shpeshherë edhe fotografi nga e kaluara, shkruan revista Kosovarja.

Për jetën familjare të saj shumë pak dihet.
Në snapchat ajo ka publikuar një fotografi ku shihet babai i saj I ndjerë, ndërsa sipas shenjës që figuron duket shumë e pikëlluar dhe sigurisht se ndjen mall për të./Bora.al

Mund të ju pëlqejn