Ky është urimi special që Remzie Osmani i bënë nënës së saj (Foto)

Këngëtarja Remzie Osmani e cila njihet për bashkëpunimet e shumta që i ka me vëllanë e saj Nexhat Osmani, sot në familje këta dy këngëtarë kanë një festë, shkruan Kosovarja.

Nëna e këngëtareve mushtishtas sot ka ditëlindjen, ndërsa është Remzija ajo e cila ka zgjedhur që ta uroj nënën e saj përmes rrjeteve sociale. Ku në urim këngëtarja shkruan: “E dashura NENE ,urime ditelindjen Nuk ka fjale qe mund ta pershkruaj dashurine per NENEN  100 vite te lumtura e shtrenjeta jone”.

Gjithashtu edhe ne i urojmë nënës së Remzies dhe Nexhatit jetë të gjatë e të shëndetshme./RevistaBora

Mund të ju pëlqejn