Ky reper i talentuar festoi ditëlindjen sot (Foto)

224

Reperi i ri dhe mjaft i talentuar nga Peja, Ilir Alijaj i njohur si për publikun si Off-on, sot ka festuar ditëlindjen.

Iliri u bë edhe me i njohur fal projekteve qe ka sjellë në bashkëpunim me të madhin 2Ton.Reperi sot mbushi 21-vjeç e padyshim që është për tu admiruar suksesi i tij në këtë moshë.

Urime e shumë suksese për të nga stafi i Revistës Bora.

Mund të ju pëlqejn