Kylie Jenner zbulon shenjën në këmbën e saj në aftër party-n e Golden Globes

Dy motrat e të famshmeve Kardashian, morën pjesë mbrëmjen e djeshme në ceremoninë e ndarjes ë çmimeve Golden Globes.

Kendall dhe Kylie Jenner ja dolën të rrëmbenin vëmendjen e të gjithëve  me paraqitjen e tyre me mjaft stil. Kendall kishte zgjedhur një fustan ngjyrë portokalli të gjatë ,e te cilin ajo dukej mjaft ë formë.

Ndërsa edhe Kylie kishte zgjedhur një fustan të gjatë të çarë, me të cilin ajo ekspozoi para kamerave edhe shenjën këmbën e saj, e cila i është shkaktuar në moshën 5 vjeçare teksa luante me të motrën Kendall.

Fotot janë marrë nga aftër part-y i ceremonisë Golden Globes.

Mund të ju pëlqejn