Labinot Gashi prezanton foshnjën e parë në Albania Fashion Night! (FOTO/VIDEO)

Të premten në mbrëmje është mbajtur mbrëmja më e madhe e modës në Kosovë dhe rajon “Albania Fashion Night”, e organizuar nga menaxheri i ‘Moda City’ Dashnor Asllani.

Pjesë e kësaj mbrëmje përveç yjeve që sfiluan ishin edhe shumë personalitete të tjera të njohur për publikun shqiptar, transmeton Gazetablic.com

Ndër të gjithë këta të njohur ishte si prezantues edhe Ajsi Xhaxhaj dhe Labinot Gashi moderatori më i përfolur në mediat rozë të vendit.

Ai përveç se në përpikëri prezantoi ketë event, ka prezantuar po ashtu edhe foshnjën e parë në ‘Albanian Fashion Night’ që u mbajt në një nga restorantet më luksoze në Ferizaj ‘Elegant Eksklusive’.

Ky fëmije qe Labi mbanë ne duar është imazh i ‘Moda City’ .

Mund të ju pëlqejn