www.revistabora.com

Lea Michele ka vendosur t’ju lë pa gjumë

0 1,236

Aktorja e famshme, Lea Michele është zhveshur pothuajse e tëra në pozat e saj më të fundit.

Duket se Lea ka vendosur të lë pa gjumë 4.8 milion ndjekësit e saj në Instagram, duke pozuar topless, shkruan Daily Mail.

Bukuroshja 31 vjeçare ka larguar sytjenat teksa gjoksin e saj e mbulon me duar dhe jastëk.Image  Lea Michele ka vendosur t’ju lë pa gjumë auto lea michele topless 11037291507784597

Image  Lea Michele ka vendosur t’ju lë pa gjumë
Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More