Liberta Spahiu shfaqet elegante dhe e rrezikshme në programin festiv (Foto)

Prezantuesja e njohur Liberta Spahiu është ndër fytyrat publike më të ndjekura në rrjetet sociale.

Pas përfundimit të një sezoni të suksesshëm në “Prive”, ajo e ka kurorëzuar suksesin e saj me një mbrëmje ekstra të titulluar “Prive Festive”, e cila do të transmetohet në datën 1 janar.

Në rrjetin social Instagram, Libi ka publikuar disa prej imazheve, duke zbuluar paksa se si do të duket në mbrëmjen festive, teksa edhe këtë herë ajo nuk do t’ju zhgënjejë në dukje, pasi do të shfaqet e mrekullueshme në një fustan ngjyrë rozë prej sateni.

Në njërën prej fotografive ku ajo shfaqet në zyret e “Klan Kosova”, pranë saj ndodhet edhe një qen i madh i rracës “Dogo Argentino”, i cili i jep një pamje mjaft të rrzikshme prezantueses.

Sido që të jetë, ajo di të ruajë një marrëdhënie të mirë me qentë, andaj kjo ka qenë idea e saj për këtë fundvit, që për shoqërues në emisionin festiv, të ketë pranë vetes një ‘mik’ të tillë. /Bora.Al

Morning 01.01.17 #PriveExtra / ora 22:00 #cu #klankosovatv

A photo posted by Liberta Spahiu (@libertaspahiu) on

Mund të ju pëlqejn