Liridon Balaj i bashkohet nje agjencioni te ri Mode!(Foto)

Modeli shumë i suksesshëm 21 vjecare nga Suhareka Liridon Balaj së fundmi i është bashkuar agjencionit te modës “O’Kay MODEL AGENCY” në Prishtinë Shkruan vipstar.

Modeli ka nënshkruar kontrat 6 mujore në të cilën janë dakorduar për reklama,fotoshoting dhe pjesëmarrje në evente të ndryshme.

Liridoni ka një të ardhme të ndritur dhe shumë shpejtë do të ketë dhe suksese ndërkombëtare./RevistaBora

Mund të ju pëlqejn