www.revistabora.com

Lissus, shkelqen ne clubet famshme,dhuron parate te smureve e varferve.

0 147

Lissus nuk ndalet serish! Kantautorja e re repere dhe baladave rock, ka kenduar mbreme ne nje klub ku kendojne vetem emrat e medhenj.Lissus eshte shfaqur ne skene me balada qe suprizuan publikun shkodran dhe me pas me rap,hip hop e house, ka shkelqyer ne performance. Sapo hyri ne skene ajo tha:”Une nuk jam e famshme,por jam me shume.Jam shkodrane me origjine”. E sic i thone asaj shprehjes:”Kur je shkodran tana i ban”, ajo beri ate qe nuk e ka bere asnje artist! Dhuroi nje pjese te parave te koncertit te mbeshtetur nga nje kompani veshjesh,i dhuroi per nje djale te smure autik ne Malsi te Madhe te Shkodres. Por nuk mjafton me kaq!Ajo eshte shprehur qe ne cdo koncert, nga parate e koncertit kudo qe te kendoje, parate do i ndaje gjithmone me nje familje te asaj zone, me njerez te semure kryesisht gra dhe fmi. Te lumte Nertila aktiviste, e Lissus artiste!

Lissus, shkelqen ne clubet famshme,dhuron parate te smureve e varferve.

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More