Majk bashkëpunim me Agon Amigën? (FOTO)

Dy reperët kosovarë, shumë të dashur për publikun, Agon Amiga dhe Majku, kanë postuar një fotografi, ku shihen së bashku në veturë.

Ditë më parë mediat shruajtën se Agon Amiga, nuk është më pjesë e “Baba Stars-ave”, mirëpo kjo gjë ende nuk është konfirmuar nga reperi, transmeton Arbresh.info

Megjithatë, duket se antarët mes vete kanë raporte të shëndosha, pasi shihen shumë shpesh bashkë si në foton e mëposhtme.

Nuk dihet nëse dyshja janë takuar për të bërë ndonjë bashkëpunim, pasi në foto Majk ka shkruar Amg&Majk, apo ndoshta thjeshtë kanë dalur për qef./RevistaBora

Mund të ju pëlqejn