Majki po planifikon diçka shumë të madhe! (Foto)

Këngëtari i vetëm i grupit Babastars, Majk, duket se nuk e ka ndërmend të ndalet.

Artisti ka bërë një pyetje në profilin e tij në Instagram e cila u drejtohej ndjekësve të tij të cilët i pyeste se a mendojnë se duhet ta publikojë një album.
Duke marrë parasysh punën e madhe të cilën kërkon albumi artisti duhet të lë mënjanë shumë nga angazhimet e tij që të mund të kryej me sukses një plan të tillë.
Sidoqoftë projekti në fjalë momentalisht duket vetëm si një ide e cila në bazë të mundësive dhe dëshirës së artistit mund edhe të jetësohet. /Prive/Bora.Al

Mund të ju pëlqejn