Marina shfaq gjoksin në fotografitë e fundit (Foto)

Prezantuesja e njohur Marina Vjollca është një prej personazheve më të dashur për publikun.

 

Këtë verë ajo do t’i japë fund beqarisë, pasi do të martohet me reperin e njohur kosovar, Getoar Selimin.

Ajo është mjaft aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, përmes së cilave ndan me fansat imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, bukuroshja Vjollca ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram, në të cilat shfaqet mjaft tërheqësi si çdo herë.

E veshur me një fustan të bardhë, të shkurtë dhe të hapur pak tek pjesa lartë, Marina zbuloi një pjesë të gjoksit të saj.

Buzëqeshja vazhdon të mbetet një ndër ‘aksesorët’ më të pazëvendësueshëm të prezantueses bukuroshe. /

Mund të ju pëlqejn