Martin Gojani sjell duetin me djalin Kreshnikun, ja projekti i fundit (Video)

Këngëtari i mirënjohur Martin Gojani, vazhdon të jetë produktiv në skenën muzikore dhe atë të dasmave dhe ahengjeve.

Martin Gojani, që ka traditë të gjatë në muzikë, pak kohë më parë sjelli baladën me titull “Mallkuar qofsh”, që u pëlqye shumë nga publiku.2_1491058601-7550831

Këngëtari tashmë ka ardhur me projektin e ri muzikor, që për të është tejet i veçantë pasi është duet mes tij dhe të birit tetë vjeçar Kreshnikut, i talentuar, me zë të bukur dhe që premton në muzikë.

Kënga titullohet “Princ e mbret” dhe vjen me tekst nga Ndue Vatnikaj dhe me muzikë nga Muhamet Selimi e Driton Fazliu. Ju ftojmë ta dëgjoni:

Mund të ju pëlqejn