Moda City organizon natën gala “Albanian fashion night” pranverë/verë 2017

Lajmrim #Moda #City #Kompania me e madhe e #modes ne rajon #organizon naten #Gala #Albanian #Fashion #Night Pranverë verë 2017 Fton te gjith #dizajneret dhe prodhuesit e #tekstilit shqip foles ne trevat shqipetare ku mund ti beni prezentimet e prodhimeve te juaja nepermes #sfilates dhe #fotografive #profesionale eventi do te ket te ftuar special kengetar artist te njohur te estrades po ashtu ne event do te mbahet #loja #shperblyese ku do te keni mundesin te fitoni #lavatrigje 2 #televizone 1 #mikroval 1 #mikser dhe shum #shperblime tjera Mega sfilata do te #transmetohet ne #televizionin me te shiquar KTV – Kohavision numri i sfilatave esht i limituar na kontaktoni ne Fc Moda City Fc Jehona Jehona Salihi Salihi Fc Dashnor Asllani Nr Tel Ose Viber 0037745629059

Mund të ju pëlqejn