Mozzik dhe Kida ndezin atmosferën për shqiptarët në Amerikë (Video)

Reperi i njohur Mozzik dhe këngëtarja Kida kanë marrë së fundmi rrugën drejt New York-it, ku edhe kanë mbajtur një koncert mjaft të suksesshëm për shqiptarët që jetojnë atje.

Ata kanë publikuar në rrjetet sociale disa fotografi, përmes së cilave kanë treguar momentet që kanë përjetuar gjatë vizitës së tyre.

Dyshja e njohur gjithashtu kanë performuar në një prej diskotekave të njohura në New York, ku kanë ndezur atmosferën para publikut shqiptar.

 Nga videot e publikuara nga artistët në Instagram, vërehet se qartë se atmosfera ka qenë ‘e zjarrtë’. /RevistaBora

New York City Wazzzup!! #Premtimet @mairiunven 🔥🙌🏻🇺🇸 .. @zzapnchriss

A video posted by KIDA (@orhidealatifii) on

Mund të ju pëlqejn