www.revistabora.com

“My loco” një super projekt nga Mergim Mjeku

0 174

Mërgim Mjeku ka sjell projektin e ri “My Loco”.

Ky projekt është realizuar edhe me videoklip që është punuar nga”Filmnation”, shkruan lajmi24.

Kënga tanimë është në kanalin zyrtar, Youtube dhe pritet që të ketë suksesin e dëshiruar nga publiku

Mund të ju pëlqejn

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Accept Read More