Ndoshta nuk e besoni por edhe Zaimina e agjëron Ramazanin! (Foto)

Zaimina Vasjari për nga paraqitja e saj e jashtme duket femër tejet joshëse, shkruan “RevistaBora”.

 

Dhe shumicës nga ju nuk do t’ia merrte mendja se ajo agjëron muajin e Ramazanit.

Mirëpo këtë na e dëshmon këngëtarja përmes disa fotografive që i ka hedh në insta story, foto të cilat ne ua sjellim që t’i shihni dhe të bindeni se edhe Zaimina agjëron./

Mund të ju pëlqejn