Në kohën kur kunatat zhvisheshin mes Turqisë (Foto)

Altuna Sejdiu-Tuna dhe Nora Istrefi së fundi nuk është që shihen shpesh njëra me tjetrën, ani pse tani kanë lidhje familjare, shkruan “Kosovarja”.

Megjithatë, më parë ato ishin shumë të afërta mes vete dhe shiheshin shpesh nën shoqërinë e njëra tjetrës.

Vite më parë dy këngëtaret kanë qenë së bashku edhe në Turqi, nga ku dërgonin fotot të nxehta, shkruan “Kosovarja”.Ja si dukeshin para ca vitesh /Kosovarja/

Mund të ju pëlqejn